Jsme první dovozce manukového medu již 13 let od roku 2011. Nabízíme nejširší sortiment manukových medů a výrobků z manuka medu na českém trhu.

Firma Haddrell's, získala dvě vysoce ceněné medaile na London International Honey Awards 2024

Náš exkluzivní dodavatel, firma Haddrell's,  získala dvě vysoce ceněné medaile na London International Honey Awards 2024!!!

Slaví tak, společně s námi, další úspěch a potvrzení nejvyšší kvality svých manukových medů v celosvětové konkurenci.

 

Již druhým rokem po sobě získaly Haddrell’s Manuka Honey UMF™ 22+ a limitovaná edice Manuka Honey UMF™ 25+ zlaté medaile kvality na výročních cenách, které vybírají a oceňují ty nejlepší medy z celého světa.Produkty přihlášené do cen jsou naslepo ochutnány porotou mezinárodních odborných porotců a hodnoceny podle chuti, vzhledu, vůně, textury, chuti a pocitu v ústech.

Je to již třetí rok po sobě, kdy byl Haddrell’s oceněn na London International Honey Awards a získal dvě stříbrné ceny kvality v roce 2022, dvě zlaté medaile v roce 2023 a nyní dvě zlaté medaile v roce 2024. 

Medy Haddrell's UMF™ 22+ a UMF™ 25+ Manuka Honey jsou vrcholem, pokud jde o potenci zdravotních přínosů medu manuka. Pouze velmi malé množství medu manuka dosahuje těchto stupňů kvality, díky čemuž jsou tyto dva produkty velmi vzácné a velmi vyhledávané. Zisk těchto ocenění potvrzuje, že Haddrell’s jako výrobce prémiového medu manuka, je opravdový mistr dokonalosti.

Tyto mezinárodní ceny potvrzují, jak výjimečné jsou medy firmy Haddrell’s.

 

Více zde:
https://www.haddrells.co.nz/blog/we-win-gold-again-at-the-london-international-honey-awards