HADDRELL’S MANUKA MED UMF™ 22+ (MGO 970+)

Hodnota UMF22+ odpovídá hodnotě MGO 960+

Manuka med z Nového Zélandu přímo od včelaře – UMF 22+

Manuka neboli balvín metlatý je keř pocházející z Nového Zélandu. Med manuka z květů tohoto keře je produkt Nového Zélandu, který je unikátní pro své vlastnosti a chuť.

Licence č. 1027 organizace Active Manuka Honey Association Nového Zélandu.

Med Manuka obsahuje unikátní přírodní enzymy.

  • Med Manuka byl po generace používán domorodými kmeny Maori na Novém Zélandu.
  • Med Manuka Haddrell’s je tužší konzistence. Lze ho přidat do teplých i studených nápojů anebo jednoduše požít na lžíci a vychutnat jeho bohatou a hladkou chuť.

 

Varianta:
1 923 Kč / ks 1 716,96 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
HADDRELL’S MANUKA MED UMF™ 22+ (MGO 970+)

Detailní popis produktu

Výrobní kapacity medu na Novém Zélandu nesou známku BRC (British Retail Consortium). BRC je technický standard a protokol, který ochraňuje spotřebitele poskytováním jednotné základny pro prověřování dodavatelů, kteří dodávají do maloobchodu značkové potraviny.

Každou šarži medu lze vystopovat až do úlu ze kterého pochází a kde je med následně stáčen a zpracováván podle standardu GMP (Good Manufacturing Practices).

Med značky Haddrell’s je testován podle UMF Ratingu. Tato obchodní značka je medu udělována organizací Active Manuka Honey Association of New Zealand (Novozélandské sdružení pro aktivní med Manuka) která aktivně a neustále sleduje kvalitu a hladinu aktivity medů Manuka.

Autentický a přírodní bioaktivní med Manuka z neznečištěných Golden Hills (Zlatých vrchů) novozélandské buše je vysoce kvalitní med produkovaný rodinnou firmou Cambridge Bee Products Ltd. Jde o medařskou firmu s vlastními úly, které sama med stáčí a z medu Manuka vyrábí celou řadu výrobků nejvyšší kvality.