OCET Z JABLEČNÉHO CIDERU S MANUKOVÝM MEDEM OBSAH 750ML

Wedderspoon jablečný ocet s monoflorálním manukovým medem je vyroben z novozélandských jablek lisovaných za studena a přirozeně fermentován

550 Kč / ks 491,07 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
OCET Z JABLEČNÉHO CIDERU S MANUKOVÝM MEDEM OBSAH 750ML
NewACV1
Novinka

Detailní popis produktu

Wedderspoon jablečný ocet s monoflorálním manukovým medem je vyroben z novozélandských jablek lisovaných za studena a přirozeně fermentován, což zajišťuje zachování „Matky“*  – řetězce prospěšných bakterií, enzymů, proteinů a minerálů, které propůjčují nefiltrovanému ACV jeho pozoruhodné vlastnosti. Matka je prospěšná bakterie, která přirozeně přeměňuje jablečný mošt na ocet.

Přidáme syrové medy Manuka a Beechwood pro mírně sladkou, mírně nakyslou chuť. Je to perfektní doplněk k občerstvení, salátovým dresinkům nebo k přidání pikantní chuti do jakéhokoli pokrmu.

Doporučené použití:
Přidejte 1 polévkovou lžíci do 1 šálku vody. Není třeba chladit.

Další ingredience
Bio jablečný ocet (82 %), surový jednokvětý manuka med (10 %), surový med z bukového dřeva (8 %).

Varování
Bude obsahovat sediment, protřepejte to, dobrá věc je na dně!

Varování: nevhodné pro děti mladší 1 rok.

*  "Matka" je komplexní struktura prospěšných bakterií, které se nacházejí v surovém, nefiltrovaném jablečném octě. Vypadá jako zakalený sediment usazený na dně láhve. ,,Matka“ obsahuje vlákna proteinů, enzymů a přátelských bakterií, které poskytují četné zdravotní výhody. Tyto zdraví prospěšné charakteristiky zahrnují podporu trávení, snížení zánětlivosti a podporu hubnutí. Posiluje také imunitu, protože obsahuje přátelské bakterie, které podporují zdravý střevní mikrobiom.