COMVITA’S VÝTAŽEK Z LISTŮ OLIVY

Obsahuje 20x aktivnější, prospěšné polyfenoly než extra panenský olivový olej*
Pomáhá podporovat udržování normálního krevního tlaku**.
Každá dávka 15 ml je standardizována na 66 mg aktivního oleuropeinu.
Neobsahuje syntetický oleuropein, přidaný cukr, alkohol, kvasnice, lepek, umělá barviva ani konzervační látky. Vhodné pro vegany.
Výhody středomořské stravy jsou velmi dobře známé*** a olivy jsou jejím „srdcem“. Obsahuje nejméně 20krát více prospěšných aktivních polyfenolů než ekvivalentní množství extra panenského olivového oleje. Tyto polyfenolové sloučeniny – oleuropein a hydroxytrosol jsou částečně zodpovědné za příznivé účinky středomořské stravy, které pomáhají podporovat udržování normálního krevního tlaku**.

665 Kč / ks 593,75 Kč bez DPH 1,33 Kč / 1 ml
Dostupnost: Na dotaz
COMVITA’S VÝTAŽEK Z LISTŮ OLIVY

Detailní popis produktu

O produktu:

Veškerý náš extrakt z olivových listů se vyrábí na naší farmě v Queenslandu v Austrálii. Naše ochranná známka „Fresh-Picked“ znamená, že sklízíme a zpracováváme listy, zatímco jsou ještě čerstvé, aby okamžitě uzavřely koncentrovanou přírodní dobrotu – na rozdíl od některých produktů se nepřidává žádný syntetický oleuropein, žádný přidaný cukr, alkohol, kvasnice, lepek, umělá barviva nebo konzervační látky.

Použití:

*Lze užívat přímo,s jídlem.* Zřeďte šťávou nebo přidejte do ranních smoothies. * Smíchejte s horkou vodou, medem a kořením pro uklidňující čaj.

Dospělí: Pro každodenní wellness užívejte 15 ml jednou denně nebo 7,5 ml dvakrát denně. Užívejte s jídlem. Pro podporu udržení normálního krevního tlaku zdvojnásobte dávku na 30 ml denně. Užívejte s jídlem. Děti starší 2 let: Užívejte 7,5 ml denně. s jídlem.

Složení:

Jedna denní dávka 15 ml obsahuje: rostlinný glycerol (plnivo),66mg aktivního Oleuropeinu.  extrakt z listů Olea europaea (olivový) (voda, olivové listy) ekvivalentní 15 g čerstvých listů. Neobsahuje žádný přidaný alkohol ani cukr.

Pro zachování integrity tohoto výrobku uchovávejte při teplotě do 30 °C. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Nepoužívejte, pokud je těsnění víčka porušeno. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nevhodné pro těhotné nebo kojící ženy; poraďte se se svým lékařem.

*Při porovnání obsahu polyfenolů 15 ml Comvita® Olive Leaf Extract Liquid s 15 ml extra panenského olivového oleje.
**Lockyer et al. (2017). Vliv extraktu z olivových listů bohatého na fenoly na krevní tlak, plazmatické lipidy a zánětlivé markery: randomizovaná kontrolovaná studie. Eur J Nutr, 56, 1421–1432; Lockyer et al. (2015). Sekoliridoidy dodávané ve formě extraktu z olivových listů vyvolávají akutní zlepšení lidských cévních funkcí a snížení zánětlivého cytokinu: randomizovaná, dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná, zkřížená studie. Brit J Nutr, 114, 75–83.
***NHS Středomořská strava informace

Doplňkové parametry

Kategorie: DALŠÍ DOPLŇKY E-SHOP
Hmotnost: 0.5 kg